Speciaal voor ondernemers die al gevestigd zijn en meer dan 100k per jaar omzetten heb ik een 1:1 traject van 6 maanden beschikbaar wat volledig op maat is.
In dit traject pakken we jouw grootste bottlenecks aan.
Het kan zijn dat je verder wilt opschalen, maar niet harder wilt gaan werken in energie en tijd.
Het kan zijn dat een omslag wilt maken naar een andere doelgroep die exclusiever is en waar je jezelf in wilt trainen om hoge prijzen te kunnen vragen en betaald te krijgen.
Het kan zijn dat je vastloopt als mens en ondernemer. Dat je eigenlijk helemaal niet zo gelukkig bent diep van binnen en dat je daardoor niet meer de energie voor je bedrijf voelt en het tegelijkertijd ook impact heeft op je privé-leven.
Het kan zijn dat je veel te hard werkt aan taken die je eigenlijk zou moeten uitbesteden, maar je ziet niet hoe dat kan aangezien er amper winst wordt gemaakt.
Het kan zijn dat je voelt dat je nog niet 100% je purpose leeft en dat je eigenlijk alle vlakken in je leven een zesje geeft.
Wat het ook is voor jou, we pakken dit samen aan.
Plan je gesprek met mij in en we gaan kijken óf en hoe ik jou zou kunnen helpen jouw verlangens te bereiken.